کاربر گرامی!

از شما بخاطر انتخاب  “ما ”  متشکریم .

لطفا موارد زیر را برای یک خرید آسان تر مطالعه فرمایید:

( توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرش شرایط و قوانین ذیل می باشد)

توافق عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های شهرگیلاس، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صــورتی که در آینــده در قوانین،شرایــط و رویــه‏‌ ی فــروش شهرگیلاس، تغییراتی ایـــجــاد شود، در همین صفحه منتشر و بـــه روز رســـانـــی
می گردد.استفاده مستمر شما از سایت، به معنی پذیرش هرگونه تغییر و توافق با آن است.

تعریف کاربر

کاربر به شخصی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود را در فرم مشخصات خریدار درج کرده و اقدام به ثبت سفارش و تکمیل فرآیند خرید اینترنتی می نماید.

توافق های ارتباطی

– هنگامی که شما از شهرگیلاس خرید می‏‌کنید،درخواست شما با رعایت اصل امانتداری، حفظ وفرآیند ارسال را طی خواهد کرد. شما نیز موافقت می‌‏کنید که شهرگیلاس به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد و شما را در جریان روند خریدتان قراردهد.

– تنها مرجع رسمی مورد تایید شهرگیلاس ، برای ارتباط آنلاین با کاربران و یا بالعکس ، آدرس ایمیل :

info@shahregilas.com

می باشد و هیچ روش دیگری به شکل آنلاین وجود ندارد .هم چنین شهرگیلاس هیچ شناسه و اکانتی در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی مانند :

Yahoo Messenger یا MSN Messenger یا Google Talk

وغیره ندارد و کاربر نیز جهت برقراری ارتباط،  منحصرا می‏‌تواند پیام خود را در صفحه ی تماس با ما درج و ارسال نماید همچنین در صورت تمایل به تماس تلفنی منحصرا با تلفن های داده شده تماس گرفته شود و یا در صورت هر گونه تماس با کاربر، به نحو مطلوب از منبع تماس اطمینان حاصل گردد.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی

– شهرگیلاس با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا ( در امنیت فضای مجازی ) از اطلاعات خصوصی کاربرانی که از سایت خرید می‏‌کنند، محافظت می‏‌نماید.

– نکته ی مهم و امنیتی  : علیرغم رعایت کلیه پروتکل های امنیتی در” شهرگیلاس ” ، یکی از متداول ترین روش های سرقت اطلاعات کارتی به منظور سوء استفاده، ساختن صفحات پرداخت اینترنتی جعلی و دقیقا مشابه صفحه درگاه پرداخت شرکت های ارائه دهنده خدمات پرداخت می باشد ، لذا به طور جدی از کلیه کاربران محترم تقاضا دارد در هنگام ورود به درگاه بانکی آدرس نوار بالای صفحه ی خود را کنترل نمایند . آدرس صحیح در هنگام پرداخت بدین شرح می باشد :

https://bpm.shaparak.ir/pgwchannel/payment.mellat

بدیهی است مسئولیت هر گونه بی توجهی  برعهده ی کاربر خواهد بود .

– هر گونه ادعا ، استفاده و کپی در خصوص اطلاعات موجود در سایت ، شکل ظاهری، نحوه فروش ، قیمت و فروش آنلاین کالای مشابه  توسط هرسایت دیگری با مقاصد تجاری ، کاری ، یا ارائه رزومه به دستگاه های رسمی وخصوصی ، ممنوع بوده وحق پیگرد قانونی برای شهرگیلاس محفوظ خواهد بود.

–  کاربر مسئول حفظ شماره پیگیری خود واطلاعاتی می باشد که در فرآیند خرید به سایت ارائه کرده است. بدیهی است در بخش پیگیری سفارش  با استفاده از شماره پیگیری داده شده در هنگام خرید، امکان ردیابی ، مشاهده وضعیت و قیمت کالای خریداری شده توسط دارنده آن شماره امکان پذیر است و این ، مسئولیت حفظ و نگهداری شماره (یا شماره های) پیگیری خرید را بر عهده کاربران می گذارد .

– کلیه اقلام  دی شاپ محصولاتی قانونی و مناسب استفاده کلیه گروه های سنی می باشد و در صورتی که کاربران از سن قانونی (هجده سال )جوان‌‏ترهستند، می‌‏بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، اقدام به خرید نموده و هرگونه ادعایی در خصوص استفاده از اطلاعاتی نظیر اطلاعات شخصی یا اطلاعات اینترنتی صاحب حساب ( ولو اینکه نام خریدار/کاربر با نام صاحب حساب مطابق نباشد ) مسئولیتی برای دی شاپ ایجاد نخواهد کرد .

ثبت سفارش و ارسال کالا

– روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی ، بسته بندی وارسال می‌‏شوند.

– کاربرمی تواند سفارش یا خرید خود را در 7 روز هفته ودر طول 24 ساعت شبانه روز ثبت نماید ، اما پردازش سفارشات و ارسال آن ها در ساعات اداری خواهد بود .
شهرگیلاس همواره دردرج مشخصات کالا و قیمت اقلام ونیزارسال سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید و متعهد می گردد در صورتی که موجودی هر کدام از کالاها به پایان برسد ،اتمام موجودی را به روشنی مشخص نماید تا باعث ایجاد سردرگمی یا واریز نابجای وجه و یا انتظار نافرجام کاربر نگردد.

– سفارش کاربر، به محض انجام فرآیند خرید، قطعی تلقی شده و امکان برگشت کالا (در هیچ مرحله ای ) وجود ندارد. بنابراین قبل از انجام فرایند خرید ، با کمال دقت اطلاعات فنی هر یک از اقلام را مطالعه و در صورت عدم اقناع یا داشتن سوالات خیلی ضروری فنی در مورد کالاها، در ساعات اداری با شماره : 26565798-021 تماس بگیرید.

–  موجودی کالا و قیمت آن درهر زمان ، به معنای موجود بودن کالا و قیمت مشخص  تنها و تنها در همان روز، ساعت و دقیقه می باشد. بنابراین در صورت تمایل برای خرید هر یک از اقلام موجود در سایت، آن را در همان زمان مشاهده بر روی سایت خریداری فرمائید. بدیهی است دی شاپ هیچ تعهدی در خصوص وعده ی همکاران محترم جهت تامین کالا برای نهادها ، ادارات ، دستگاههای عمومی ، دولتی وغیره (صرف موجود بودن کالا و مشخص بودن قیمت در زمان قبل) نخواهد داشت .

– در صورت ناکام ماندن خرید شما از سایت و کسر موجودی از حساب شما ، در صورتی که وجه کسر شده به حساب شهرگیلاس منتقل شده باشد، حداکثر ظرف 24 ساعت (درساعات اداری ) به حساب شما برگشت داده خواهد شد.در صورتی که وجه به دلیل اختلالات بانکی کسر شده و به حساب شهرگیلاس نیز واریز نشده باشد ، بر اساس قوانین بانکی، شرکت شاپرک، وجه کسر شده را ظرف  72 ساعت به حساب شما برگشت خواهد داد.

– تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشد و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است .

– قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد . (منظور از پیش فاکتور ، قیمت تمام شده ای است که مشتری در زمان خرید آن را در سایت مشاهده می نماید )

-مشتری هفت روز وقت برای انصراف تحت عنوان حق انصراف ، از قبول خود نسبت به کالاهای باز نشده، بدون شرط و تحمل جریمه را خواهد داشت و تنها هزینه ی تحمیلی بر مصرف کننده هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود

نمایندگی !

شهرگیلاس  هیچ پایگاه اینترنتی ، شعبه ، نمایندگی و یا دفتری در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نداشته و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات پس از فروش و ارائه کالا، از طریق دفتر مرکزی ( در لواسان) پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هر گونه تخلف یا ادعایی در این مورد از سوی دیگران، مراتب را جهت پیگرد قانونی به ما گزارش فرمائید.

بروز اختلافات

در صورت بروز هرگونه اختلاف میان کاربر و دی شاپ ، رای و نظر محاکم قضائی رسمی جمهوری اسلامی ایران برای طرفین لازم الاجرا و الاتباع خواهد بود.